Krovinių vežimo kompensacijų siuntimo išlaidų kompensacijos papildomų krovinių mokestis

Speciali Kategorija

SMHC3 SERIJOS ĮKROVIKLIS

Serijos įkrovikliai konstrukcijos drėkinimo visiškai užsandarintas struktūra.Produktai tinka švino-rūgšties akumuliatoriai, ličio baterijos nikelio-vandenilio akumuliatoriai ir t. t.Jie naudojami ciklo baterija baterijos elektra varomų transporto priemonių,motociklų, ekskursijos, transporto priemonių, krautuvai, logistika, transporto priemonių,golfo vežimėliai,patrulių automobiliai,laivai,ryšių įranga,ir kt.

Gaminio modelius

Apsaugos Lygis: IP67

Darbinė Temperatūra: - 40 ℃ ~ + 60 ℃

Saugojimo Temperatūra: Nuo - 55 ℃ ~ + 100 ℃

GALI Komunikacijos Funkcija (pasirinktinai)

12V5A Papildomas Maitinimo šaltinis (pasirinktinai)

LED Lemputė Krovimo Procesas

Triukšmas: ≤ 45 db

Bendras Dydis: 294 × 210 × 111 (mm)

Grynasis Svoris: 5.9 kg

ir Įrenginio matmenys

Apsaugos Funkcija

Perkaitimo Apsauga

kai vidaus temperatūra nuo įkroviklio viršija 80 ℃ , krovimo srovė bus sumažinti automatiškai.Kai ji viršija 85 ℃ , įkroviklis išjungti apsaugą.Kai temperatūra nukris, įkroviklis automatiškai vėl įkrauti.

Trumpo Jungimo Apsauga

kai išėjimo trumpo jungimo, įkroviklis automatiškai išjungiamas išėjimas.Po trikčių diagnostika, akumuliatorių galima vėl atnaujinti apmokestinimo.

Baterija Atvirkštinis Ryšys, Apsaugos

kai baterija yra atvirkštinis ryšys, vidines grandinių įkroviklis automatiškai atjungti nuo akumuliatoriaus, be mokesčių, be žalingų įkroviklį.

žemos įtampos & viršįtampių Apsauga

Jei įėjimo įtampa yra mažesnė nei 90V arba didesnis nei 264V, įkroviklis bus uždaryti apsaugos elgtis ir automatiškai tęsti darbą su įtampa yra normalus dar kartą.

Visiškai Automatinis Išjungimas

Automatiškai išsijungia po visiškai nemokamai.

Išvesties nuo srovės Apsauga

Sustabdyti našumo, kai viršija + 1% maksimali išėjimo srovė

C A N komunikacijos Apsaugos

Automatiškai sustabdyti našumo, kai GALI komunikacijos nepavyksta

Pakavimo, Transportavimo ir Saugojimo

(1)Pakuotės

Ant pakuotės dėžutės, yra produkto pavadinimas, produkto numeris, produkto, prekės ženklo, produkto tipą, gamybos numeris ir pavadinimas gamintojui; pakavimo dėžutės, kartu su techninių dokumentų, jis apima pakavimo sąrašas, kokybės sertifikatas, produkto specifikacija.

(2)Transporto

Tinka automobilių, laivų, orlaivių, transporto.Produktai turi būti apsaugotos nuo saulės ir drėgmės, ir civilizuotos transporto.

(3)Sandėliavimo

Produktas turėtų būti saugomi pakavimo lauke, kai jis nėra naudojamas ir turi būti išlaikytas 5 ℃ iki 40 ℃ švarioje, sausoje ir gerai vėdinamoje aplinkoje.Ji neturėtų būti laikomi kartu su cheminių medžiagų, rūgščių ir šarminių medžiagų, ir kt,.Turėtų vengti saugoti nuo saulės, ugnies, vandens ir venkite laikyti, naudojant ėsdinančias chemines medžiagas.Saugojimo terminas-2 metai (nuo inventorydate gamyklos).Po 2 metų saugojimo laikotarpį, produktai vis tiek turėtų laikytis atitinkamų standartų.

• Elemento Tipas: Už Papildomą Mokestį
  • Spalva: 312V 10A

Vasaros nuolaida 50% visiškai naujas originalus CM5300 Kavos Sistemos Terpėje, Grafito Pilka, nauja

produktas gali būti perkamos tiesiogiai. linkiu jums laimingų apsipirkti. 100% laiko siuntos apsauga šis produktas yra garantuotas, kad dirba puikiai geros būklės.jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti savo pirkiniu, pranešti mums per 90 dienų po to, kai gaunate prekę. * visos grąžinamos prekės turi būti originalios

Nuorodą mokėjimo 14.1 Colių Apsaugos Atveju (Pls vieta, kad po patvirtinkite su pardavėju, tks)

€20.12

prašome atidaryti šią nuorodą ir patikrinti savo miestą: raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

Papildomų laivybos mokestis 1

Papildomų laivybos mokestis 1

€19.66

papildomų laivybos mokestis

laivybos mokestis
DAB + Antena Su USB Adapteris Android Automobilio Radijas Stereo GPS Imtuvas Žaidėjas Universalios

funkcijos: 1.pagamintas iš abs, tai sunkus, patvarus ir patikimas. 2.plug and play, maitinimas per usb prievadą, jokio papildomo maitinimo kabelio reikia. 3.išskirtinį ir maža, lengva įdiegti. 4.gauti dab & dab+ signalas, stabilus priėmimo ir didelis signalo ir triukšmo santykis. 5.pristatyti stereo ir aukštos kokybės garsą. 6.suderinama su android 3.0---12.0

Papildomas Mokestis Saitą

Papildomas Mokestis Saitą

Papildomas Mokestis (Papildomos Chareg Laivybos

Papildomas Mokestis (Papildomos Chareg Laivybos

€52.30

atkreipti dėmesį: šiame puslapyje yra už papildomą pristatymo mokestį įkrauti tik. instrukcija: kiekvienas yra 46.8 usd ačiū!

VIP SUSIEJIMAS

VIP SUSIEJIMAS

pristatymas

pristatymas

€30.17

Atnaujinti Transporto EMS, DHL ar FedEx arba Etra Produktus, Sąnaudų ar Papildomai pristatymo Kaina

€0.01

laivo kaina -----------papildomų gamybos kaina ---------------------kitos produkcijos kainos

DDP Paslaugų Kinija Sandėlyje, Tiekimo Agentas Kinijos Pirkimo Kokybės Bandymai ir Laivybos Taobao Agentas 1688

€11.17

siūlome vieno langelio paslaugos klientų. 1. pirmiausia, mes paieškos tiekėjus, pagal klientų reikalavimus 2. tada mes pirkti iš tiekėjo. 3. bandymo produktų kokybė. 4. laivas klientams'address oro, jūros ar geležinkelio pagal kliento reikalavimus.

Vasaros nuolaida 50% KARŠTO PARDAVIMO Lowrance HDS-16 GYVENTI Fishfinder/ su įjungta Vaizdo 3in1 Rele

Specialios mokėjimo naudoti

Specialios mokėjimo naudoti

€0.11

prašome atkreipti vadovaujant prekybininkų, mokėti ne bus, ir bus ne gauti prekes, ačiū už jūsų supratimą

DHL/EMS/FEDEX/UPS Kainų Skirtumas, Laivybos Mokestis Saitą

DHL/EMS/FEDEX/UPS Kainų Skirtumas, Laivybos Mokestis Saitą

€564.34

dhl/ems/fedex/ups kainų skirtumas, laivybos mokestis saitą

Sudaro skirtumas produktas
Krovinių kompensacijos nuorodą, nr. produktas 2.

Krovinių kompensacijos nuorodą, nr. produktas 2.

€70.83

krovinių kompensacijos nuorodą, nr. produktą.

237102035r

237102035r