1000 Liumenų,COB 230 ° Pločio Pluošto priekinis žibintas,Vandeniui LED Įkrovimo priekinis žibintas,Reguliavimo Juostos,Judesio Jutiklis priekinis žibintas

Judesio jutikliai: LED lempos turite naujausią aukštos kokybės judesio jutikliai, prašome atidaryti žibintų jungiklis jutiklis ir tuo pačiu metu, jums tiesiog reikia banga jutiklio funkcija įjungta/išjungta šviesos, jos ryškumas yra apie 1000 liumenų, ar esate žygiai, stovyklavimas, arba darbo, didelio ryškumo jutiklis, žibintų jums gali suteikti patogumo ir geresnio apšvietimo patirtis.

6 Apšvietimo režimai: Žibintai turi 6 apšvietimo režimai :COB Pabrėžti režimas, COB prasto apšvietimo režimas, COB raudonos šviesos režimas, XPE Pabrėžti režimas, XPE mėlynos šviesos režimas, geltona šviesos režimas, ir blykstės režimas.Lengva valdyti, trumpai paspaudus įjungimo mygtuką, galite perjungti režimą, lengva naudoti, daugiau praktinės veiklos.

Lengvas, reguliuojamas anti-skinhead diržas :LED lankelis yra pagamintas iš ABS ir silikono medžiaga ir šviesą atspindinčios juostelės dizainas yra naudojamas už lankelio, todėl saugiau, greičiau ir patogiau naudoti naktį.Galvos Šviesos Lempa yra tik 2,5 uncijos.Išardomas, tačiau neturi įtakos vartojimui.Tai lengvas ir mažas, ir lengvai įdėti į kišenę.Plaukų juosta yra minkštas, skalbti, reguliuojamas ir tinka suaugusiems ir vaikams.

Mes taip pat įrengtos aštuonios šalmas kabliukai.Atsparus vandeniui žibintai naudojami vidaus ir lauko veikla, ypač pėsčiųjų, lauko kempingas, automobilių remontas, PASIDARYK pats darbas, ar skubios pagalbos, ir kt.

Akumuliatorius: integruotas pakartotinai įkraunamas 1200mAh didelės talpos bateriją, įskaitant USB įkrovimo kabelis.Įkrovimo Žibintas žibintai Lempa ateiti su atnaujintais įvesties prievadų teikti greičiau įkrovimo patirtis.Įkrovos funkcija ne tik taupo išlaidas baterijos pakeitimas, bet taip pat gali būti perdirbama ir ekologiška.Įkrovimo trukmė: 2-3 valandos visiškai nemokamai.Darbo laikas skirtingų šviesos režimai yra 3-8 val.

IPX4 klasė vandens įrodymas, tvirtos konstrukcijos, kuri gali atlaikyti kritimo testas 2 m, ir aukštos kokybės korpusas, kuris yra daugiau uždaromos ir sandarus, tinka lietaus arba sniego, vidaus arba lauko naudojimui.

Medžiaga: Silicio dioksido gelis

spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Pakuotės Turinys:

2 x žibintai

8 x sagtys

2 x USB kabeliai

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesos atspindys ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Medžiaga: Silicio dioksido gelis

spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Pakuotės Turinys:

2 x žibintai

8 x sagtys

2 x USB kabeliai

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

• Prekės Pavadinimas: REFURBISHHOUSE