Saulės Šviesos Lauko LED Kalėdų Laistymo String Krioklys Kabinti Žibintų Kiemas, Sodas, Dekoratyviniai Virdulys Vandeniui Lemputė Dovanų

Lauko Saulės laistytuvas su Šviesos

Laistytuvo žibintai bus patraukli dekoro savo sode,kieme ar lauke per naktį, šis saulės laistytuvas skleidžia šiltą geltonos lemputės, atrodo kaip string šviečia žvaigždės, pilamas iš laistytuvo,projektavimas gražus modelius ant žemės ,kad sukurti romantiška atmosfera.Sodo šviesa gali atnešti jums fantastinis jausmas, savo sode, terasa, vejos ir kieme naktį.Techniniai duomenys:

Medžiaga: Metalas, Geležies

LED Spalva: Šiltai balta

Baterija: 1.2 v 600MAh

Darbo Laikas: 6-8 Valandos

Įkrovimo laikas: ≥8 H (visa tiesioginiai saulės spinduliai)

Apsaugos Lygis: IP65

Atramos Dydis: 80 cm/31.5 colio

Laistytuvas Dydis: 22x16cm/8.7*6.3 colių

Bendras svoris: apie 500g Lauko Saulės laistytuvas su Domino Žibintai: Šis sodas žibintai saulės energija varomas dekoro yra unikali ir graži dekoracija sode, kuri realistiškai imituoja efektą, tekantis vanduo.Saulės sodo dekoracijos atrodo kaip maži star dušas, šviesos naktį.Kiemo dekoracijos priima premium perforuoti geležies lakštų su tuščiavidurio sąrašą, padidinti šviesos grožį IP65 Vandeniui Ir Patvarus:

Saulės yard papuošalai yra pagamintas iš patvaraus metalo, patvirtinantis Anti-rust gydymo, o tai reiškia, kad Metalo laistytuvas saulės šviesos būti naudojamas ant lietingą dieną.Sodo dekoro ribų yra IP65 vandeniui, dulkėms, ir heatproof.Kuris yra patvaresnis ir ilgesnis tarnavimo laikas nei kitos lempos, Mes optimizuoti neperšlampami veiklos lauko papuošimai patio ir pagerinti struktūros stabilumą, todėl krioklio žibintai daugiau drop-įrodymas.Platus Taikymas: Led krioklys šviesos yra geras "PASIDARYK pats" vidaus arba lauko apdaila: laistyti augalų, medžių plotai, vazoninių, papuošalų, vestuvėms, šalys, vakarienės stalo, veranda, miegamojo, langas, balkonas, sienos, Kalėdų, Padėkos, gimtadienis.Tai saulės laistytuvas šviesa yra unikali ir graži dekoracija sode, kieme, denio, vejos, ir lauke.Protingas Apšvietimo Kontrolė: Įjunkite jungiklį, prieš pirmą kartą naudojant, tada lauko saulės pasakų žibintai, automatiškai bus įjungti naktį, nereikia jokių daugiau operacija, kuri yra protingas ir patogus.Automatinis jutiklis, saulės žibintai, automatiškai bus įjungti naktį ir išjungti per dieną.Lengvas Įrengimas: Saulės laistymo gali naudoti aukštos kokybės metalo medžiagos, vandeniui ir rūdžių įrodymas.Nėra lengva sulaužyti, ir nereikia surinkti naudojant, tai laistytuvas su šviesa, gali būti pakabinama, tiesiogiai įtraukti piemuo, kablys.Šiltas Patarimai:

1.Prašome leisti 1-3mm paklaida, nes rankinis matavimas.pls įsitikinkite, kad jūs ne protas, prieš jums pasiūlymą.

2.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Ačiū!

3.Visi saulės lauko apdaila yra atidžiai tikrinami prieš vežimą.jei turite klausimų apie mūsų lauko kieme žiburiai ar reikia pagalbos, prašome susisiekti su mumis metu, mes suteikti jums su sprendimų pirmą kartą!

• Naudojimas: ATOSTOGŲ
  • Apsaugos Lygis: IP65