Atsparus vandeniui Tris Galvas, Sulankstomas LED Saulės Žibintai Judesio Jutiklis Sienos, Šviesos, Lauko, Sodo Kieme Lempos Galingumo Prožektorius

Savybės:

1. Sulankstomas dėmesio ir plataus apšvietimo plotas: saulės saugos šviesos priima, sulankstomas dizainas, ir saulės baterijomis ir dėmesio gali būti reguliuojamas atskirai.Trys vadovas dizainas, saulės šviesa gali lengvai koreguoti kryptį, galvos pagal savo poreikius.

2. Pažangus Judesio Jutiklis: infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis yra įmontuotas į saulės, potvynių šviesos.Kai ji aptinka savo judėjimo ir lieka apie 25 sekundes, jis automatiškai išsijungia.Tuo pačiu metu, saulė, judesio, šviesos, automatiškai įjungti naktį, ir išjungti automatiškai saulėtekio.

3. Integruota ličio baterijos ir saulės įkrovimo plokštė: Kai saulės lauko šviesos, neveikia, ji gali absorbuoti saulės spindulių ir įkrauti didelės talpos baterija.Kai sutemsta, žibintai automatiškai įjungti ir palaikyti mažos galios tamsos režimu tol, kol žmogaus judėjimas aptinkamas.

4. Vandeniui funkcija: Šis produktas turi puikų neperšlampami veiklos.Resintering saulės kolektorių.

Lengva įdiegti, tiesiog įsukite jį viduje arba įdėkite ją į žemę, kad naudojatės mūsų saulės judesio jutiklis šviesos.

5. Daugiau patvarus: saugos Kalėdų prožektorius yra pagamintas iš aukštos kokybės šalto atsparus ir karščiui atsparaus ABS medžiaga, kuri yra aukšto lygio vandeniui ir gali atlaikyti visų rūšių blogas oras.Gali būti plačiai naudojama, nes kieme šviesa, garažas šviesos, sodo žibintas, veranda šviesos, sodo žibintas, ištrauka šviesos, tvora šviesos, denio šviesa, automobilių stovėjimo aikštelė, šviesos, įėjimo šviesos, ir t. t.

Aprašymas:

Saulės saugos šviesos priima, sulankstomas dizainas, ir saulės baterijomis ir dėmesio gali būti reguliuojamas atskirai.Trys vadovas dizainas, saulės šviesa gali lengvai koreguoti kryptį, galvos pagal savo poreikius.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: plastikas

Dydis: 26x11x11.5cm

Tipas: saulės šviesa

Pakuotė:

1pc *Saulės Šviesa

Pastabos:

1. Prašome leisti 0-1 colių klaidų dėl rankinis matavimas.Ačiū už jūsų supratimą.

2. Monitoriai yra ne kalibruotas pat, prekę spalvos rodomos nuotraukos gali būti rodomi šiek tiek skiriasi nuo realaus objekto.

Žymos: led saulės žibintai pasiūlymą

• Savybės: 1pc *Saulės Šviesa
  • Prekės Pavadinimas: ICOCO