6" x 15" Vintage Metalo Atostogų Žibintas su baterijomis LED Žibintai, Raudona

Dėl nesenstantis, derliaus požiūrio į savo atostogų dekoras, šviesos iki šaltą žiemos vakarą su Alpių Corporation Metalo ir Stiklo Žibintai su LED Šviesos!Tai veržlus raudona, vintage stiliaus žibintų plinta atostogų nudžiuginti, kad ir kur jis dedamas.Enchant svečiams ar praeivių su vidaus string 30 Šiltai Balta LED Apšvietimas, maitinamas 3 AA baterijas, kurios yra parduodamos atskirai.Su įtraukti laikmačio nuostatą, kad išsijungia šviesos, po 6 valandas, jums nereikės nerimauti dėl perkaitimo arba eikvoti akumuliatoriaus naudojimo.Šis universalus žibintų gali būti ant tvirto stalo arba pakabinti jūsų prieškambario, šalia jūsų atostogų medis, ir ar jūsų durų, dėl švenčių, paguodos švyti beveik visur.Patvariai padaryta, todėl jūs galite mėgautis daug atostogų sezonus ateityje, tai tepimo priemonės 6"L x 6"W x 15"H, ir yra vienerių metų gamintojo garantija nuo pirkimo datos.Alpių Corporation " yra viena iš pirmaujančių Amerikos dizaineriai, importuotojai ir platintojai aukščiausios kokybės namų ir sodo dekoro gaminius.Alpių apdovanojimą vidaus dizaino komanda nuolat kuria naujus ir naujoviškus teiginius gabalus" jūsų namuose ir sode.Jūsų lauko gyvenimo erdves, bus pavydas kaimynystėje su mūsų platus asortimentas, švieži, mados ir šiuolaikinės produktų, iš gražiai paruošta saulės sodas statymų featuring patentuota motion ir fiber optic lighting technologiją, kad gražus fontanai ir puikūs paukščių vonios ir maitinimo linijos.

• Yra Lemputės Įtraukti: No
  • Prekės Pavadinimas: DUTRIEUX