2017-09-01

I-UKC-int-psl

2017-08-23

TRUMPAS VIDEO ŽURNALISTIKOS KURSAS MOKSLEIVIAMS

Svajoji tapti profesionaliu žurnalistu? Mėgsti filmuoti ir norėtum tai išmokti daryti geriau? Tau patinka susipažinti su skirtingos kultūros ir patirties žmonėmis, norėtum išmokti juos prakalbinti ir manai, kad esi pakankamai dėmesingas, jog juos išgirstum ir suprastum? Nori prisidėti prie pastangų kurti kokybišką žurnalistiką Lietuvoje? Jei į visus klausimus atsakei TAIP ir ne bet kaip, o su ENTUZIAZMU, tuomet tiesiog privalai dalyvauti atrankoje į Lietuvos žurnalistikos centro/LŽC organizuojamą trumpą – penkis sekmadienius, pradedant rugsėju – truksiantį video žurnalistikos kursą!

SUSIDOMĖJAI? Šaunu! :) Užpildyk  anketą iki RUGPJŪČIO 25 dienos 23:59 h.

SAVANORYSTĖS GALIMYBĖS

Artėjant mokslo metų pradžiai pradėk mąstyti apie būsimas savo veiklas. Viena iš galimybių – savanorystė. Savanoriška praktika gali padėti tau iš arčiau pažinti darbą apie kurį svajoji.

POKYČIAI PROFESINĖSE MOKYKLOSE

Šiemet priėmimas į profesines mokyklas pirmą kartą organizuojamas per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti sistemą.  Didėja konkursai į pačias populiariausias specialybes. Kai kuriose jų į vieną vietą pretenduoja po tris ar net dešimt kandidatų. Mokymosi pasiekimai tampa svarbūs ir čia. Susipažinkite.
(plačiau…)

Rodomas puslapis 1 iš 1212345...10...Paskutinis »