2018-09-03

2018-06-15

ScreenHunter_186 Jun. 15 07.32

2018-06-01

VISUOTINĖ ATVIRŲ DURŲ DIENA „ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“ (I DALIS)

Šiandien gimnazijos pirmų ir trečių klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje, jau tradicija tapusioje visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes!“. Ši iniciatyva kuria trejopą naudą: mokiniams sudaromos puikios sąlygos tyrinėti profesijų pasaulį, jų tėveliams bei kitiems artimiesiems – įsitraukti į atžalų profesinį veiklinimą, o darbdaviams – iš anksto pasiūlyti jaunimui rinktis perspektyvią, darbo rinkos poreikius atliepiančią profesiją.

VGTU „ATEITIES INŽINERIJOS“ NEAKIVAIZDINĖS NVŠ PROGRAMOS

VGTU kviečia visų Lietuvos mokyklų vyresniųjų klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti naujose „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinėse NVŠ programose, skirtose norintiems praktiškai susipažinti su įvairių sričių (nuo medijų iki bepiločių orlaivių ir automobilių) šiuolaikinėmis inžinerijomis, technologijų ir inovacijų vadybos principais, įgauti praktinių techninės kūrybos įgūdžių ir, galiausiai, praturtinti NVŠ veiklas savo mokyklose.

PASIRUOŠT! DĖMESIO! STARTAS!!!

Mieloji abitūra, šiandieną prasideda stojamųjų prašymų į Lietuvos aukštąsias (profesines) mokyklas registracija. Susikaupiam ir… PRADEDAM!

Keletas priminimų/patarimų :)

2018-05-22

NAUJA STUDIJŲ UŽSIENYJE FINANSAVIMO PLATFORMA

Ši iniciatyva skirta perspektyviems jaunuoliams kišenėje jau laikantiems pakvietimą į prestižinę studijų programą, tačiau negalintiems šiais pasiūlymais pasinaudoti dėl asmeninės ar šeimos finansinės padėties.

2018-04-18

IŠANKSTINIS PRIĖMIMAS Į VDU IR KSU

Informuojame, kad Vytauto Didžiojo ir Kazimiero Simonavičiaus universitetai kviečia abiturientus dalyvauti išankstiniame priėmime į bakalauro studijas. Išankstinio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

(plačiau…)

Rodomas puslapis 1 iš 1512345...10...Paskutinis »