2018-11-14

46112448_2196085203743942_160892090543243264_n

ATVIRŲ DURŲ DIENA ASU

Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų diena – tai laikas ir vieta, kai moksleiviai, besirenkantys savo profesinį kelią, gali pažinti jį iš arti – apie studijas gyvai išgirsti iš įvairių profesijų studentų, dėstytojų ir studijas baigusių absolventų – įvairių savo srities profesionalų.

(plačiau…)

NEMOKAMOS GRUPINĖS ONLINE KONSULTACIJOS SU PASAULIO STUDENTAIS LAPKRIČIO 5 – 7 DIENOMIS

Norėtum studijuoti užsienyje, tačiau dar neišsirinkai kurioje šalyje? Nuo informacijos internete susisuko galva? Pasaulio studentai pasiruošę padėti ir atsakyti į visus iškylančius klausimus.Lapkričio 5 – 7 dienomis Pasauliostudentai.lt organizuoja nemokamas grupines konsultacijas, kurių metu mentoriai suteiks daug naudingos informacijos apie  studijas, įsidarbinimo galimybes bei įstojimo procesą.

2018-10-25

NAUJOVĖ PRIIMANT Į PROFESINES MOKYKLAS

Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. Po šią vasarą vykusio priėmimo likus valstybės finansuojamų vietų, šiemet žiemos priėmimas skelbiamas pirmą kartą ir vyks lapkričio 14 – gruodžio 14 d.

2018-09-03

UKC

2018-06-15

ScreenHunter_186 Jun. 15 07.32

2018-06-01

VISUOTINĖ ATVIRŲ DURŲ DIENA „ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES“ (I DALIS)

Šiandien gimnazijos pirmų ir trečių klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje, jau tradicija tapusioje visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes!“. Ši iniciatyva kuria trejopą naudą: mokiniams sudaromos puikios sąlygos tyrinėti profesijų pasaulį, jų tėveliams bei kitiems artimiesiems – įsitraukti į atžalų profesinį veiklinimą, o darbdaviams – iš anksto pasiūlyti jaunimui rinktis perspektyvią, darbo rinkos poreikius atliepiančią profesiją.

VGTU „ATEITIES INŽINERIJOS“ NEAKIVAIZDINĖS NVŠ PROGRAMOS

VGTU kviečia visų Lietuvos mokyklų vyresniųjų klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti naujose „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinėse NVŠ programose, skirtose norintiems praktiškai susipažinti su įvairių sričių (nuo medijų iki bepiločių orlaivių ir automobilių) šiuolaikinėmis inžinerijomis, technologijų ir inovacijų vadybos principais, įgauti praktinių techninės kūrybos įgūdžių ir, galiausiai, praturtinti NVŠ veiklas savo mokyklose.

PASIRUOŠT! DĖMESIO! STARTAS!!!

Mieloji abitūra, šiandieną prasideda stojamųjų prašymų į Lietuvos aukštąsias (profesines) mokyklas registracija. Susikaupiam ir… PRADEDAM!

Keletas priminimų/patarimų :)

(plačiau…)

Rodomas puslapis 1 iš 1512345...10...Paskutinis »