Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti savo mėgstamą darbą. O kaip žinoti, kas Tau tinka ir patinka? Viena iš galimybių - pasikalbėti su Tave dominančios srities profesionalais.

Tad džiaugiamės šiandien įvykusios ir pavykusios tradicinės karjeros dienos „Mokomės iš kitų patirties“, skirtos I-II klasių gimnazistams, rezultatais. Atsižvelgus į daugumą I-II klasių gimnazistų pageidavimų,  šiandien gimnazijoje svečiavosi Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštiene; Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausioji tyrėja Renata Gustaitienė;  Panevėžio kolegijos dėstytojas, programuotojas, „freelanceris“ Audrius Valinskas; Panevėžio sporto centro, Lietuvos moterų bokso rinktinės vyriausiasis treneris Darius Katkevičius; Panevėžio kolegijos buhalterė Rita Černiauskienė; Panevėžio kolegijos Statybos bei kelių inžinerijos studijų programų komiteto pirmininkė, dėstytoja Jovita Kaupienė; Panevėžio kolegijos dėstytojas, elektros inžinierius Evaldas Sapaliauskas; Šv. Juozapo globos namų bendrosios praktikos slaugytoja, Panevėžio kolegijos baigiamojo kurso studentė Justina Chankinienė; kosmetologė, Panevėžio kolegijos studentė Jurgita Šukevičienė; Panevėžio kolegijos kineziterapijos studentas, treneris Gedas Sakalauskas bei Panevėžio kolegijos Marketingo projektų vadovė Jovita Černienė.

Gimnazistai susipažino su mokslininko, valstybės tarnautojo, policininko, tyrėjo, trenerio, programuotojo, verslininko, buhalterio, elektros, statybos ir kelių inžinieriaus, bendrosios praktikos slaugytojo, kosmetologo, kineziterapeuto darbo ypatumais bei reikalavimais jiems. Vis dar ieškantiems savęs buvo skirta paskaita „Kaip suprasti kas tinka? Kaip pasirinkti?“.

Nuoširdų ačiū tariame mūsų svečiams bei  I-II klasių vadovams – susitikimų moderatoriams už pagalbą.

Linkime dar daug ieškojimų kartu!

IMG_5440IMG_5446IMG_5449IMG_5454IMG_5457IMG_5459IMG_5461IMG_5465IMG_5468IMG_5469IMG_5470IMG_5471IMG_5473IMG_5475IMG_5478IMG_5482IMG_5484