Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų diena – tai laikas ir vieta, kai moksleiviai, besirenkantys savo profesinį kelią, gali pažinti jį iš arti – apie studijas gyvai išgirsti iš įvairių profesijų studentų, dėstytojų ir studijas baigusių absolventų – įvairių savo srities profesionalų.

Kuo skiriasi studijavimas nuo studentavimo? Kaip suderinti studijas, keliones ir darbą? Kas tūno studento kišenėje? Šie ir daugelis kitų klausimų, į kuriuos atsakymus sužinosite ASU atvirų durų dienoje, jau lapkričio 23 d.

Registracija:

- jeigu atvyksite su moksleivių grupe, registruokitės el. paštu priemimas@asu.lt arba susisiekime tel. 837 752200, 8 655 47241,

- jeigu moksleiviai nori atvykti individualiai, užpildykite „online“ registracijos formą,  pageidaujant galime parašyti patvirtinimą, kad moksleivis dalyvavo mūsų atvirų durų dienoje.

Registracijos forma

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNY3l_ovNQ2NGi2-qFynfWzQx7kKEAIiBAwiWyWOmQcD2CPQ/viewform)

Atkreipiame dėmesį, kad gimnazijos UKC kelionės į šią atvirų durų dieną neorganizuoja. Turėsite tai daryti savarankiškai.