Saulėtą trečiadienio dieną praleidome Vilniuje.
Mūsų kelionės tikslas buvo susipažinti su Vilniaus Jeruzalės darbo mokymo centru ir jame mokomomis profesijomis. Pamatėme suvirintojų, elektrikų, santechnikų, apdailininkų dirbtuves, o taip pat išbandėme suvirinimo ir bokštinio krano simuliatorius, kurių dėka galėjome išbandyti save šiose sferose. Labai didelį įspūdį paliko tai, kad per labai trumpą laiką (5-10 sav.) galima įgyti norimos specialybės kvalifikaciją ir dirbti toje srityje. Nors mokymai yra mokami, bet juos baigus, daugeliui yra užtikrinta vieta darbo rinkoje. Ši kelionė parodė, jog mokytis niekada nėra vėlu, nes čia priimami bet kokio amžiaus žmonės (sutikome 60-ies metų elektriko specialybės besimokantį vyrą!). Manome, kad tokios pažintinės ekskursijos yra labai naudingos mūsų bendraamžiams, nes dauguma baigę mokyklą galvoja apie universitetus ar kolegijas, nežinodami apie galimas alternatyvas, tokias kaip darbo rinkos centrai ar profesinės mokyklos.
Austė T. ir Karolina S. III A
Ugdymo karjerai centro informacija:
Šiandien gimnazistai dalyvavo projekto „PROFESINIO MOKYMO IR MOKYMOSI VISĄ GYVENIMĄ POPULIARINIMAS LIETUVOJE“ veiklose, kur buvo supažindinti su įvairiomis  profesijomis, aplankė praktinio mokymo bazes,  inžinerinių specialybių paklausa darbo rinkoje bei mokymosi visą gyvenimą galimybėmis. Išvykoje dalyvavo II E ir III-ų klasių komandos.
DSC_1031 DSC_1033 DSC_1036 DSC_1039 DSC_1040 DSC_1043 DSC_1046 DSC_1048 DSC_1049 DSC_1050 DSC_1052 DSC_1058