Informuojame, kad Vytauto Didžiojo ir Kazimiero Simonavičiaus universitetai kviečia abiturientus dalyvauti išankstiniame priėmime į bakalauro studijas. Išankstinio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Detalesnė informacija apie stojimą į VDU:

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, priėmimo komisijai turi pateikti šiuos dokumentus:

  • Užpildyti nustatytos formos prašymą, jame nurodant tris pageidavimus;
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • 11-12 klasių metinių pažymių išrašą apie turimus pažymius (3 semestrų).
  • papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje.

Visa detali informacija apie išankstinį priėmimą ir metinių pažymių išrašo forma pateikti universiteto interneto svetainėje adresu: http://www.vdu.lt/lt/vyksta-isankstinis-priemimas-i-vdu-studijas/

Detalesnė informacija apie stojimą į KSU:

Tiesioginis priėmimas – tai galimybė stoti į universitetą tiesiogiai (ne per LAMA BPO sistemą) ir gauti universiteto siūlomą 30 proc. nuolaidą visai studijų kainai.

Šiemet KSU siūlo stojantiesiems maksimaliai supaprastintą stojamųjų tvarką. Užpildę formą, stojantysis per kelias darbo dienas gauna informaciją apie jo stojimo balą ir, atitikus keliamam minimalaus balo įvertinimui, paskiriama motyvacinio pokalbio data ir laikas.

Daugiau apie 2018 m. Kazimiero Simonavičiaus universiteto išankstinį priėmimą:  http://www.ksu.lt/naujienos/pradedame-2018-metu-isankstini-priemima/

Su Kazimiero Simonavičiaus universiteto programomis susipažinti galite www.ksu.lt. Kilus klausimams ar neaiškumams galite kreiptis el. paštu priemimas@ksu.lt arba telefonu +370 655 62117.

Ugdymo karjerai centro informacija