Aleksandro Stulginskio universitetas visus besidominčius studijomis balandžio 25 d.  kviečia į atvirų durų dieną.

Atvykę į pavasarėjantį Universitetą, susipažinsite su TV ir radijo laidų žvaigžde Gabriele Martirosianaite ir jos mama ASU dėstytoja Lina Martirosianiene, sužinosite, ar tėvai turi įtakos  vaikams renkantis studijas. ASU docentas dr. Raimondas Šadzevičius skaitys paskaitą apie Gedimino kalno problemas ir kokius darbus šiuo metu atlieka mokslininkai, kad jį išgelbėtų.

Po paskaitų visų lauks studentiški pietūs, po jų galėsite rinktis vieną papildomą paskaitą arba praktinį užsėmimą. Galiausiai dieną užbaigsite Studentų atstovybės organizuojamomis orientacinėmis varžybomis.

Registracija vyksta iki balandžio 23 d.

Parašykite savo vardą, pavardę, mokyklą, klasę, el. paštą ir telefono nr. el. paštu priėmimas@asu.lt

Taip pat norime priminti, kad moksleiviai gali pasinaudoti galimybe ir „pasimatuoti profesiją“ (plačiau http://asu.lt/pasimatuok-profesija-pries-ja-renkantis/ ).

Atkreipiame dėmesį, kad gimnazija išvykų į šiuos renginius neorganizuoja. Vykti reikia savarankiškai.