Šiandien gimnazijoje vyko tradicinis abiturientų ir JMG alumnių studentų susitikimas – diskusija „Brandos egzaminai ir stojimo procedūros: mokausi iš kitų patirties“.

Gimnazijoje svečiavosi buvę gimnazistai: Gabija Jurkėnaitė, Dominyka Dolgovaitė, Donatas Jankauskas, Eglė Dargužytė, Pijus Grigaliūnas, Kajus Merkevičus, Grėta Gudonytė, Justas Petrauskas, Jekaterina Chruškova ir Tomas Domkus. Studentai pristatė studijas LSMU (mediciną), VU (socialinę politiką, mikrobiologiją ir biotechnologijas), KTU (elektronikos inžineriją, transporto elektroniką, medžiagas ir nanotechnologijas, programavimą), VK (muzikinį teatrą, kūrybiškumą ir verslo inovacijas), SMK (kūrybos ir pramogų industrijas). Susitikimo metu studentai patarė kaip ruoštis VBE sesijai, kaip valdyti stresą egzaminų metu bei kaip geriau pasiruošti studentiškam gyvenimui ir naujiems laukiantiems iššūkiams.

Tikimės, kad abiturientams susitikimas buvo naudingas. UKC darbuotojai dėkoja mūsų alumniams už įgytos patirties patirties pasidalijimą.

DSC_0937 DSC_0938 DSC_0940 DSC_0941 DSC_0942 DSC_0943 DSC_0944 DSC_0945