Šiandien, gruodžio 12 d., mūsų abiturientai lankėsi seniausiame ir didžiausiame Lietuvoje Vilniaus universitete.

Šį kartą svečiavomės ne seniausiame Vilniaus universiteto ansamblyje, bet jo moderniojoje dalyje – Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre. Smagu, kad atvykusius mus pasitiko buvusi mūsų gimnazijos mokinė, VU Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus, ryšių su mokykloms koordinatorė Ineta Gabreliūnaitė su savo komanda.

Netrukus ji pakvietė mokinius į salę, kur šie turėjo galimybę pasiklausyti paskaitos apie tai, kaip tinkamai pasirinkti profesiją, kaip vyksta stojimo procesas į aukštąsias mokyklas, kaip apskaičiuojamas konkursinis balas. Mokiniai susipažino su studijų universitete galimybėmis, išgirdo apie universitete vykdomas gretutines studijas, plėtojamas mokymosi visą gyvenimą programas, galimybę studijuoti jungtines studijų programas. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su universitete veikiančiomis organizacijomis, mokslinėmis draugijomis, meno ir sporto kolektyvais. Ekskursijos metu susipažinome su MKIC baze, apžiūrėjome patalpas.

Kiek pailsėję, svečiavomės Gyvybės mokslų centre. Viešnagės kuliminacija tapo užsiėmimai mobilioje bioklasėje, kur mokiniai galėjo susipažinti ir išbandyti mokslininko darbo įrankius ir susirungti „Olimpinėse pipetavimo varžybose“. Nors universitete praleidome vos kelias valandas, to pakako, kad mokiniai pajustų jo dvasią.

Tikimės, kad išvykos metu gauta vertinga informacija ir patirti malonūs įspūdžiai suteikė  mokiniams motyvacijos, paskatino dar ryžtingiau siekti savo svajonių.

Džiaugiamės, kad kelionės išlaidas apmokėjo gimnazija.

1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24