Šiandien visi pageidavę gimnazijos ketvirtokai svečiavosi Vilniaus kolegijos organizuotoje atvirų durų ir karjeros dienoje „Studijos. Praktika. Karjera 2017“.

Į šį renginį buvo sukviesti mokiniai, mokytojai, studentai, absolventai ir darbdaviai. Įvairių susitikimų metu buvo siekiama rasti atsakymus į svarbiausius karjeros klausimus :

• kuo būti, ką veikti gyvenime, ką pasirinkti,
  • kaip atrasti save darbo pasaulyje,
  • kaip studijos susijusios su darbu, ko reikia darbdaviui, kur atlikti praktiką, nuo ko pradėti darbo paiešką ir kt.

Kolegijos sporto salėje vyko „Kontaktų mugė“, kurioje mokiniai turėjo puikią galimybę pabendrauti su darbdaviais, išgirsti kokių asmeninių savybių, gebėjimų ir kompetencijų reikia XXI a. darbo rinkai.

Vėliau mokiniai galėjo dalyvauti tokiuose užsiėmimuose kaip „Balso reikšmė viešajame kalbėjime“;  „Ką daryti, kad nereikėtų ieškoti darbo?“; „Iš ko uždirbti gyvą velnią pinigų?“; „Mobiliųjų mokėjimų (r)evoliucija“; „Ką reiškia debesija jaunam žmogui?“ ir kt.

Grįždami namo gimnazistai džiaugėsi, kad įgijo naujos patirties, išgirdo įvairių nuomonių ir patarimų apie studijų programų pasirinkimą. Tikimės, kad tai jiems padės savęs ieškojimo kelyje.

Džiaugiamės, kad didžiąją dalį kelionės išlaidų apmokėjo gimnazija.

ScreenHunter_28 Nov. 23 19.16