Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia moksleivius į nemokamas temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM).

Profesoriai, docentai ir lektoriai išsamiai supažindins atvykusiuosius su studijų programomis, papasakos, ką reikės mokytis universitete, kokios perspektyvos gavus diplomą, kokios karjeros galimybės ir kt.
JIM paskaitos organizuojamos ne tik šeštadieniais, bet ir kitomis savaitės dienomis, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitėlės yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti!
Kviečiame į lapkričio mėnesio paskaitas, kurios vyks lapkričio 23 d. nuo 14.30 val. ir lapkričio 25 d. nuo 12.00 val. (paskaitų tvarkaraštis prisegtuose faile). Visą paskaitų tvarkaraštį galite rasite čia:
Išklausiusiems 5 ar daugiau paskaitų, bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.

Išsamesnė informacija:

Vilniaus Gedimino technikos universitetas